50% штрафів хочуть спрямувати на фінансування безпеки дорожнього руху

Це сприятиме підвищенню стану дотримання правил дорожнього руху.

У парламенті зареєстрували урядовий 9244 проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо надходження та спрямування адміністративних штрафів за порушення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Про це повідомляє News.finance.

В пояснювальній записці до законопроекту йде мова про те, що пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу України щодо перерозподілу доходів від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення дорожнього руху. Мають на увазі штрафи, які зафіксовані в автоматичному режимі, загального фонду та спеціального фонду Державного бюджету України.

“50 відсотків надходжень від адміністративних штрафів за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху зафіксовані в автоматичному режимі”, – йдеться в законопроекті.

Також у Кабміні додають, що реалізація такого акту дозволить забезпечити належне фінансування заходів з впровадження, розвитку, відновлення та експлуатації системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі. До того ж нововведення сприятиме підвищенню стану дотримання правил дорожнього руху його учасниками і зменшенню кількості загиблих і травмованих, зниженню рівня аварійності на дорогах.

категорії
Економіка

Публікації по темі