71 будинок у Львові без гарячої води

ПАТ «Львівобленерго» почало відключати котельні міста від електропостачання

Через борги «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго» перед «Львівобленерго» останні розпочали відключення котелень міста від електропостачання.

Борг «Львівтеплоенерго» становить 9,74 млн грн, борг держави — 9,75 млн грн. А також борг «Залізничнетеплоенерго» — 2,9 млн грн, а борг держави за пільги і субсидії — 3 млн грн.

«Ми неодноразово звертались до керівництва держави, до уряду, до профільних міністерств та обласної адміністрації щодо необхідності погашення такого боргу. Наразі він не погашений. Сьогодні почалося відключення котелень. Внаслідок цього, станом на 13.00 год, без гарячої води — 71 будинок. У деяких з них також не буде холодної води на верхніх поверхах, оскільки знеструмлення спричиняє відключення насосів підкачки»,— розповів прес-службі ЛМР Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Мерія просить державні органи влади негайно втрутитись в ситуацію,  оскільки вона ставить під загрозу підготовку теплопостачальних підприємств до опалювального періоду.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі