Акції Facebook і Alphabet обвалились

Зазначається, що акції Facebook і Alphabet зазнали пониження у ціні на 25% від свого річного максимуму.

Аналітики заявляють, що Facebook і Alphabet, – головною компанією є Google, – зіткнуться з можливим продажем своїх акцій (sell-off), яке зумовлено поширенням глобальної пандемії коронавірусу.

Про це йдеться у даних аналітики Evercore, що акції обох техногігантів впадуть в ціні на 30 або і 40%, якщо відбудеться sell-off, пише PYMNTS.com.

Зазначається, що акції Facebook і Alphabet зазнали пониження у ціні на 25% від свого річного максимуму. Сьогодні вартість цінних паперів Alphabet становить близько 1 тисячу 100 доларів США за акцію.

Аналітики зазначили, що якщо продаж акцій перебуватиме у ще більшій інтенсивності, то їхня ціна може зазнати позначки 2008 року, – коли ціни за акцію Alphabet становили від 715 до 830 доларів США.

Evercore заявляє, що Facebook загалом не торгував своїми акціями за заниженою ціною, однак можливі труднощі ще можуть виникнути у майбутньому. Зокрема, цінні папери компанії Facebook можна було придбати зі знижкою у 15%. Відтак, якщо ця тенденція продовжиться, вартість акції глобальної соцмережі може коштувати 120 доларів США. Наразі відомо, що компанія продовжує торгувати цінними паперами за 150 доларів США, – одна акція.

У понеділок, 16 березня, акції Alphabet знизилися в ціні на 9,5% у другій. Це сталося в умовах світових фондових ринків. У цей період, вартість цінних паперів Facebook знизилися на 11,6%.

Пандемія коронавірусу, від якої померло тисячі людей в усьому світі, не тільки зумовила владу багатьох країн ввести карантин, але й завдала важкої шкоди для світових фондових ринків. Окрім того, ціни на нафту зазнали падіння у понад 30 доларів США за барель. Відтак, впродовж уже декількох днів спостерігаються найгірші торгові показники за всю свою історію.

Нагадаємо, в останній тиждень лютого, поширення коронавірусу у світі спровокувало суттєве тижневе падіння акцій, що зумовило обвал Американського ринку. Падіння відбулося слідом за спадом біржових індексів Азії та Європи.

Відтак, усі три показники основних акцій США впали приблизно на 3%, до цього ж індекс S & P 500 опустився на 3,4%, що свідчить про найнижчий показник за більш ніж три тижні.

Nasdaq Composite – 3,7%, а індекс Dow Jones пішов у мінус в порівнянні з двома попередніми роками, знизившись на 3,6% і втративши 1000 пунктів.

Довідка

Sell-off – це швидкий продаж цінних паперів, коли збільшення кількості акцій призводить до зниження їхньої ціни.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Всі новиниЕкономіка

Публікації по темі