Активи ФГВФО скоротилися до 10,8 мільярда гривень

Станом на 1 квітня в реєстрі учасників Фонду гарантування нараховується 77 банків-учасників.

Загальна сума коштів, що акумульовані Фондом гарантування вкладів фізосіб, станом на 1 квітня становить 10 млрд 880 млн гривень.

ро це йдеться в повідомленні Фонду.

Згідно з повідомленням, надходження від регулярного збору за січень-березень склали 893,04 млн грн. Загальна сума коштів в рамках виплати гарантованого відшкодування станом на 1 квітня склала 89 млрд 357 млн грн.

Станом на 1 квітня в реєстрі учасників Фонду гарантування нараховується 77 банків-учасників.

Нагадаємо, що протягом поточного тижня запланований продаж активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 2 млн 206 тис грн. Із них на суму 1 млн 229 тис грн виставлено права вимоги за кредитами, та на суму 878 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби банків. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками торгуватиметься за 36 млн грн, цінні папери – на суму 62 млн грн.

Довідка

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб — установа в Україні, що виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку. Фонд є економічно самостійною установою, яка не має на меті отримання прибутку. Основною метою діяльності Фонду є захист прав і законних інтересів вкладників банків.

категорії
Економіка

Публікації по темі