Антимонопольний комітет розблокував тендери Укрзалізниці

Антимонопольний комітет відхилив скарги ТОВ "Торговий дім Сокар Україна" і ТОВ "Торум" за 8 тендерами "Укрзалізниці" на поставку 100 тисяч тонн дизпалива.

Антимонопольний комітет відхилив скарги ТОВ “Торговий дім Сокар Україна” і ТОВ “Торум” за 8 тендерами “Укрзалізниці” на поставку 100 тисяч тонн дизпалива.

Про це повідомив у Facebook голова АМКУ Юрій Терентьєв.

“Сьогодні колегія АМКУ прийняла рішення про відмову у задоволенні скарг ТОВ “Торговий дім Сокар Україна” та ТОВ “ТОРУМ” по 8 процедурам закупівель, оголошеним Укрзалізницею на закупівлю дизельного пального, загальною очікуваною вартістю 2,6 млрд гривень.

Зазначені закупівлі відбудуться вчасно.

Нагадаємо, тендери на 100 тисяч тонн дизпалива були оголошені 30 травня. Аукціони мали пройти на початку серпня, але процедури були заблоковані напередодні першого аукціону  перехресними скаргами “Торума” і “Сокар Україна”. Після цього Укрзалізниця через критично низькі запаси палива провела екстрені тендери на 60 тисяч тонн дизельного палива.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Укрзалізниця наразі має запас дизпального для безперебійної роботи упродовж 7 днів. Загалом дизелю, що постачатиметься компанії за підсумками проведеної переговорної процедури, вистачить на 2 місяці стабільної діяльності.

категорії
Економіка

Публікації по темі