«Антонов» та «Boeing» співпрацюватимуть у виробництві літаків Ан-1X8 NEXT

Український держконцерн Антонов і підрозділ компанії Boeing - компанія Aviall, підписали договір про умови по взаємодії у виробництві літаків АН.

Український держконцерн Антонов і підрозділ компанії Boeing – компанія Aviall, підписали договір про умови по взаємодії у виробництві літаків АН.

Як повідомляє прес-служба держпідприємства, 17 липня на авіасалоні Фарнборо-2018 президент ДП Антонов Олександр Донець та президент Aviall Services Inc. Ерік Страфел підписали генеральну угоду щодо взаємодії у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT.

“У рамках цієї кооперації Aviall Services Inc. забезпечить закупівлю і поставку на ДП Антонов широкої номенклатури комплектуючих виробів для серійного виробництва зазначених літаків і забезпечення їх післяпродажної підтримки в майбутньому”, – сказано в повідомленні корпорації.

“Антонов отримав надійного партнера, який стане важливим інтегруючим ланкою в процесі придбання ряду комплектуючих виробів західного виробництва в рамках програми імпортозаміщення, в тому числі, для запуску серійного виробництва новітніх літаків марки АН і забезпечення їх якісною післяпродажної підтримки на найвищому світовому рівні”, – зазначив Донець, коментуючи підписання документів.

На Farnborough Airshow ДП Антонов представляє ряд сучасних програм і анонсує проект створення сімейства модернізованих реактивних літаків сімейства Ан-148, Ан-158, Ан-178 під назвою Ан-1X8 NEXT.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі