Аптеки підтримують запровадження е-рецептів

Ініціатива МОЗ щодо впровадження е-рецептів в Україні значно спростить життя пацієнтів

Ініціатива МОЗ щодо впровадження е-рецептів в Україні значно спростить життя пацієнтів, усунувши проблему відсутності прямої комунікації між лікарями і провізорами.

Про це заявили в Аптечній професійній асоціації України (АПАУ).

“Е-рецепт – не просто новація або цифрова технологія, а, в першу чергу, необхідний інструмент взаємодії, який дозволить підвищити ефективність забезпечення українців потрібними їм ліками. Від такої реформи, без перебільшення, виграють всі. Лікар зможе приймати рішення на підставі повної інформації з електронної картки пацієнта. Для аптеки – це шлях швидкого обміну інформацією, що, в свою чергу, дозволить прискорити процес замовлення та оплати потрібних препаратів”, – вважає директор Аптечної професійної асоціації України, доктор фармацевтичних наук Володимир Руденко.

За його словами, АПАУ вітає ініціативу МОЗ в питанні впровадження системи електронних рецептів, і зі свого боку готова всіляко цьому сприяти.

“Ми згодні надати будь-яку підтримку, провести переговори з аптечними установами, їх власниками з питань збору необхідних статистичних даних, зокрема, моніторингу відпуску ліків і не тільки”, – зазначив він.

категорії
Економіка

Публікації по темі