Арабський інвестиційний фонд купує агрохолдинг «Мрія»

Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія (Salic) завершує придбання однієї з найбільших сільськогосподарських компаній в Україні «Мрія»

Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія (Salic) завершує придбання однієї з найбільших сільськогосподарських компаній в Україні «Мрія».

Про це повідомляє агентство Bloomberg.

“Україна є найбільшим в Європі виробником кукурудзи, а Саудівська Аравія – найбільшим в світі виробником ячменю. Родючі ґрунти Чорноморського регіону і легкий доступ до імпортерів зернових і олійних культур на Близькому Сході привертають інтерес Саліка. У минулому році компанія об`єдналася з Об`єднаним Арабським Еміратом Al-Dahra Holding, щоб інвестувати в зерно і худобу в 10 країнах регіону”, – пояснили в компанії.

Salic вже управляє близько 45 тис. га, що знаходяться поруч з землями «Мрії» і придбання призведе до створення однієї з найбільших сільськогосподарських компаній в Україні. “Мрія” щойно завершила реструктуризацію боргу на суму 1,1 млрд доларів після того, як кредитори, включаючи BNP Paribas SA та Credit Agricole SA, взяли на себе управління компанію у 2015 році.

категорії
Економіка

Публікації по темі