АРМА запросило ключових гравців енергетичного ринку до управління ТЕЦ у Львівській області

Зокрема, агеснтво запросило до участі в зазначених конкурсних відборах 60 компаній.

АРМА звернулось до органів державної та місцевого самоврядування з проханням сприяти залученню якомога широкого кола учасників конкурсних відборів на обрання управителів єдиними майновими комплексами ТЕЦ.

Про це йдеться на сайті Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) звернулось до понад півсотні загальновідомих професійних учасників ринку теплової та електричної енергії з пропозицією взяти участь у конкурсах на обрання управителів єдиними майновими комплексами ТЕЦ у містах Новояворівськ та Новий Розділ Львівської області.

Зокрема, агеснтво запросило до участі в зазначених конкурсних відборах 60 компаній. Детальний список яких можна переглянути на сайті АРМА.

Водночас, коло пошуку потенційних управителів не обмежується вищезазначеними професійними учасниками ринку теплової та електричної енергії, а відтак АРМА запрошує й інші компанії, що працюють на ринку теплової та електричної енергії, взяти участь у згаданих конкурсних відборах.

Також АРМА звернулось до органів державної та місцевого самоврядування з проханням сприяти залученню якомога широкого кола учасників конкурсних відборів на обрання управителів єдиними майновими комплексами ТЕЦ.

Нагадаємо, що 8 серпня АРМА з метою якісної підготовки обох станцій до опалювального сезону розпочало чотири нові конкурси на обрання управителів двома теплоелектроцентралями – у містах Новояворівськ та Новий Розділ. Прийом документів триває до 22 серпня.

категорії
ЕкономікаНовини Львівщини

Публікації по темі