Авіакомпанія Lufthansa здійснила перший прямий регулярний рейс з Франкфурта до Львова

Авіакомпанія Lufthansa здійснила перший прямий регулярний рейс з Франкфурта до Львова
Вчора, 30 квітня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького водяною аркою зустріли новий регулярний рейс Lufthansa за маршрутом Франкфурт-Львів, з’єднавши західні повітряні ворота України з найбільшим аеропортом-хабом авіакомпанії, повідомляє ЛМР.

«Відкриття рейсу Львів-Франкфурт – це велике надбання за часів пандемії, відкриття доступу до найбільшого транзитного хабу авіакомпанії Lufthansa. Аеропорт Франкфурта-на-Майні є одним з найбільших хабів Європи. Цей напрямок – це високе визнання аеропорту Львова, його підняття у рівні якості обслуговування пасажирів та доступ до світових лідерів авіаперевезень.

Раніше ця авіакомпанія літала до Мюнхена, а зараз вирішила змінити його на Франкфурт. Зазначу, що сьогодні на першому рейсі є 100% завантаженість літака на приліт (79 з 80 місць). Це дуже гарний знак. На відліт заплановано трохи менше пасажирів, але це все одно дуже гарний початок», – розповіла Тетяна Романовська, Генеральний директор Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

«Цей рейс – це дуже важливі і приємні новини напередодні Великодня та Дня міста з кількох причин. Німеччина завжди була особливо важливою країною для нашого міста. Якщо подивитись на туристичні показники 2019 року, то 5% всіх відвідувачів Львова були саме німцями, а це близько 135 тисяч осіб. Зараз ми маємо дуже добрі зв’язки з цією країною в напрямках ІТ, бізнесу. Раніше у нас був зв’язок з Франкфуртом через WizzAir, але він літав до іншого аеропорту, а зараз Lufthansa літатиме до транспортного хабу, що дає сполучення нашого міста фактично зі всім світом», – сказав під час відкриття рейсу перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рейси виконуватимуться спочатку 3 рази на тиждень – по середах, п’ятницях та неділях, а з 1 червня частота виконання рейсів збільшиться до 6 на тиждень (по понеділках, вівторках, середах, четвергах, п’ятницях, неділях).

«Ми маємо вже тривалі відносини зі Львовом впродовж 17 років. Минулого року через коронавірус ми припинили польоти з цього аеропорту до Німеччини, але зараз через тісні економічні стосунки, культурні зв’язки, знову відновлюємо сполучення, але тепер з Франкфурта. Ми починаємо літати з ретельністю 3 рази та тиждень, а з червня плануємо збільшувати до 10 на тиждень», – сказав Рене Койнзак, генеральний директор з продажів Lufthansa Group в Україні.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі