АЗС зобов’яжуть повідомляти про підвищення цін за 20 днів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі направило на розгляд уряду проект постанови, який регулює ціни на паливо в період карантину. Нагадаємо, 22 квітня 2020 року Кабмін визначив перелік товарів, що...

Міністерство економічного розвитку і торгівлі направило на розгляд уряду проект постанови, який регулює ціни на паливо в період карантину.

Нагадаємо, 22 квітня 2020 року Кабмін визначив перелік товарів, що мають важливе соціальне значення, і товарів протиепідемічного призначення.

Актуальною постановою відомство хоче додати до цього переліку дизельне паливо і бензини марки А-92 і А-95.

Якщо Кабмін прийме запропоновані зміни, автозаправні мережі при піднятті цін на паливо більш, ніж на 1%, будуть змушені за 20 днів декларувати це підвищення в Держпродспоживслужбі.

Для порівняння, таке декларування для всіх інших категорій продукції передбачається при підвищенні на 5% і більше, але менше 10%, – за три дні до початку його застосування, без врахування дня декларування.

«Реалізація проекту постанови дозволить стабілізувати цінову ситуацію на ринку палива в умовах поширення на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS CoV-2», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

 

 

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі

Новини