Бензин має подешевшати ще на 3-5 грн — АМКУ

В Антимонопольному комітеті України очікують від мереж автозаправних станцій (АЗС) подальшого зниження цін на бензин і дизпаливо.

В Антимонопольному комітеті України очікують від мереж автозаправних станцій (АЗС) подальшого зниження цін на бензин і дизпаливо.

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Зазначено, що у вівторок, 31 березня, відбудеться низка зустрічей з керівниками мереж АЗС, що працюють під брендами WOG, OKKO, Ukrnafta, Socar і UPG.

На них АМКУ хоче отримати роз’яснення учасників ринку про ціноутворення на нафтопродукти, чи відповідає воно змінам у країні та світі за останні місяці.

В АМКУ констатують, що наразі ціни на заправках продовжують знижуватися.

«Вітаючи таку реакцію учасників ринку на попередні рекомендації, Комітет разом з тим отримує дані від аналітичних агентств. Вони вказують, що є потенціал до ще більшого зниження ціни.

Наприклад, для бензину марки А-95 виправданим може бути зниження ще на 3-5 грн», — наголосили у відомстві.

Нагадаємо, 5 грудня 2019 року АМКУ зобов’язав учасників ринку встановити роздрібні ціни на високооктанові бензини і дизельне паливо на рівні, який існував би в умовах значної конкуренції на ринку.

Як результат, роздрібні ціни на бензин марки А-95 і на дизельне паливо знизилися на 1-2 грн за літр.

10 березня 2020 року АМКУ знову попередив власників мереж АЗС про пильну увагу до цін на бензин, оскільки на початку березня відбувся обвал цін на сиру нафту на світовому ринку, і це повинно позначитися на похідних товарах.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі