Бездіяльність посадовців Брюховицької селищної ради призвела до великих збитків

Санкція статті передбачає до 5 років ув’язнення.

Прокуратура Львівської області виявила факт заподіяння громаді Брюхович збитків на суму понад 7,7 млн гривень.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

«Прокуратурою області вивчено законність визначення розміру орендної плати за землі комунальної власності в межах смт. Брюховичі та встановлено, що відповідно до рішення Брюховицької селищної ради, ще у листопаді 2012 року, затверджено нову нормативну грошову оцінку земель населеного пункту», – написали у повідомленні.

Вказане рішення підлягало обов’язковому опублікуванню у місцевому друкованому засобі масової інформації упродовж 10 днів з моменту його прийняття і підписання та могло застосовуватись з 01.01.2014 року. Проте, службовцями органу місцевого самоврядування це рішення офіційно було оприлюднено лише 7 серпня 2018 року.

У результаті виявилося, що Брюховицька селищна рада не укладала із суб’єктами господарювання додаткових угод про внесення змін до низки договорів оренди землі (в частині збільшення розміру орендної плати).

Це призвело до недоотримання місцевим бюджетом коштів з орендної плати за землю на суму понад 7,7 млн гривень.

Відтак, прокуратура Львівської області внесла відомості до ЄРДР та розпочала досудове розслідування за фактом неналежного виконання особами своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки, тобто за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Санкція статті передбачає до 5 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також штраф.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі