Бізнес чекає на повноцінну реформу ДФС

Майбутні керівники податкової і митниці разом з командою повинні посилити прозорість і якість сервісів.

Члени Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) очікують проведення повноцінної реформи ДФС і якнайшвидшого завершення періоду турбулентності в процесі її реформування.

Про це пише прес-служба ЄБА.

Як наголосили в прес-службі ЄБА, однією з довгоочікуваних реформ є реформа ДФС, зокрема, шляхом її поділу на державні митну і податкову служби, призначення керівників яких безпосередньо впливає на процес реформування.

«Адже саме майбутні керівники податкової і митниці разом з командою повинні посилити прозорість і якість сервісів. Щоб легальний бізнес не відчував дискомфорту від послуг, які надаються або повинні надаватися. Тому бізнес очікує, що саме це є ключовою метою, і розпочате реформування ДФС конструктивно завершиться », — додали в ЄБА.

За словами виконавчого директора ЄБА Ганни Дерев’янко, бізнес сподівається, що після завершення реорганізації ДФС якість комунікації між бізнесом та контролюючими органами, а також швидкість змін в митних органах відчутно зростуть.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України схвалив з доопрацюванням постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби (ДФС) шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби. Проект постанови передбачає поділ ДФС на Державну податкову службу (до складу якої входитимуть підрозділи податкової міліції) і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади.

“Поділ ДФС на дві служби є важливим кроком на шляху до побудови якісної системи адміністрування податків і зборів. Реформа ДФС створить підґрунтя для демілітаризації податкових органів, покращить якість сервісів, які надаються платникам податків, підвищить прозорість та підзвітність роботи податкових та митних органів”, – повідомив заступник Міністра фінансів Сергій Верланов.

Довідка

Європейська Бізнес Асоціація (за українським правописом — бізнес-асоціація) — організація міжнародного бізнесу в Україні, неприбуткове об’єднання юридичних осіб, засноване в 1999 році.

Об’єднує більше 1000 європейських, українських та міжнародних компаній, пропонуючи їм: колективний захист інтересів у центральних та місцевих органах державного управління України, в іноземних та міжнародних організаціях, можливість брати участь у процесі прийняття рішень на рівні Європейського Союзу через тісні робочі стосунки з Європейською Комісією та посольствами країн Європейського Союзу у Києві. А також регулярну інформаційну підтримку щодо процесів, які впливають на ведення бізнесу в Україні, а також семінари та презентації та освітні та соціальні заходи, що надають можливість представникам європейської бізнес-спільноти зустрічатися неформально та сприяти розвитку бізнесу. Європейська Бізнес Асоціація має регіональні офіси у Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові. Асоціація звітує перед своїми членами та діє відповідно до їхніх потреб.

категорії
БізнесЕкономіка

Публікації по темі