Brent подорожчала до 71,28 дол. за барель

Вартість ф'ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,06%.

Ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у липні у вівторок зранку зросли в ціні до 71,28 долара за барель.

Про це йдеться в даних Bloomberg.

За даними видання станом на 8:05, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,06%.

При цьому ціна червневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 62,43 долара за барель, додавши 0,29%.

Нагадаємо, як повідомляли раніше, 12 квітня арбітражний суд ухвалив рішення стягнути з Російської Федерації на користь ПАТ «Укрнафта» 44,4 млн дол. компенсації за експропріацію майна ПАТ «Укрнафта» в анексованій Російською Федерацією Автономній Республіці Крим.

У квітні 2014 року, невдовзі після анексії АР Крим Російською Федерацією, незаконні збройні формування держави-агресора захопили адміністративні приміщення і 16 автозаправних станцій ПАТ «Укрнафта». Усі спроби ПАТ «Укрнафта» повернути контроль над захопленими адміністративними приміщеннями і АЗС (включно з продуктовими крамницями, обладнанням і відповідними дозволами і ліцензіями)  через звернення до запроваджених державою-агресором «правоохоронних органів» виявились марними.

У жовтні 2014 року ПАТ «Укрнафта», керуючись положеннями ч. 1 ст. 9 Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про заохочення та взаємний захист інвестицій («Угода»), повідомило державу-агресора – Російську Федерацію – про порушення прав ПАТ «Укрнафта». Російська Федерація проігнорувала повідомлення ПАТ «Укрнафта» про наявність спору за Угодою.

Рішенням від 26 червня 2017 року арбітражний суд визнав наявність у нього юрисдикції розглядати спір за Угодою.

Довідка

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України, видобуває понад 86% нафти, 28% газового конденсату та 16% газу від загального видобутку вуглеводнів в Україні. Розробляє родовища вуглеводнів на території двох нафтогазоносних регіонів України, що охоплюють Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Сумську, Чернігівську, Полтавську та Харківську області, 2 571 нафтових та газових свердловин, 563 АЗС у 26 регіонах України.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі