British Airways закриває єдиний рейс із Києва у лондонський Хітроу

Останній рейс відбудеться 3 жовтня.

British Airways восени припинить виконання польотів по своєму єдиному маршруту в Україну Київ-Лондон, польоти по якому зараз виконуються з частотою шість разів на тиждень.

Про це повідомляє avianews.com.

Згідно з даними системи бронювання авіаперевізника, останній рейс відбудеться 3 жовтня.

“Ми з жалем припиняємо рейси до Києва. У нас була довга історія польотів в Україну, якою можна пишатися, але рейс більше не є економічно життєздатним”, – повідомили у British Airways.

Авіакомпанія зараз веде роботу з іншими авіаперевізниками, щоб перебронювати квитки пасажирам, які встигли зробити бронювання на скасовані рейси.

British Airways була єдиним перевізником на лінії Київ-Лондон, який літав в аеропорт Хітроу. Обслуговуюча цей маршрут МАУ літає в Гатвік, Ryanair – в Станстед, Wizz Air – в Лутон.

У 2017 році відмова аеропорту Бориспіль надавати знижки Ryanair на оплату пасажирського збору на маршруті Київ-Лондон став однією з причин відмови бюджетника від виходу на український ринок.

На початку 2018 року аеропорт врегулював цю ситуацію, змінивши правила надання знижок, за якими ірландський лоу-кост отримав можливість продовжити здійснення рейсів Київ-Лондон на пільгових умовах у разі, якщо авіакомпанія приваблювала нових пасажирів не за рахунок їх перетікання від авіаперевізників, які вже літають на маршруті.

Довідка

British Airways — найбільша авіакомпанія та національний авіаперевізник Великої Британії, одна з найбільших в Європі. Є найбільшою авіакомпанією Великої Британії за розмірами флоту, кількості міжнародних польотів та напрямків, та другою авіакомпанією країни за кількістю перевезених пасажирів після easyJet. Основні пересадочні вузли — Хітроу та Гатвік. British Airways має ліцензію типу А, тобто має право на перевезення пасажирів, вантажів і пошти на літаках з 20 і більше пасажирськими кріслами.

категорії
Економіка

Публікації по темі