Бюджет Міністерства у справах ветеранів становить понад 987 мільйонів гривень

13 квітня на позачерговому засіданні Верховна Рада ухвалила зміни до Державного бюджету України на 2020 рік.

13 квітня на позачерговому засіданні Верховна Рада ухвалила зміни до Державного бюджету України на 2020 рік.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Бюджет Міністерства у справах ветеранів становить понад 987 мільйонів гривень.

Відповідно до внесених змін держбюджету-2020 передбачені кошти за наступними програмами:

– Понад 246 млн грн на заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС. Це дасть можливість 6 тисячам ветеранів війни пройти психологічну реабілітацію, майже 4 тисячам ветеранам соціальну та професійну адаптацію, а також забезпечити санаторно-курортним лікуванням понад 8 тисяч ветеранів, профінансувати утримання центрів соціально-психологічної реабілітації та забезпечити підготовку національної збірної України до участі в міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених».

– Понад 305 млн грн субвенції місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації членам сімей загиблих АТО/ООС, особам з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи (постанова КМУ №719). Ці кошти підуть на вирішення питання із забезпеченням житла даним особам.

– Понад 248 млн грн субвенції місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень для внутрішньо переміщених осіб АТО/ООС, які визнані особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи або учасниками бойових дій (постанова КМУ №280).

– Понад 7 млн грн субвенції місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації членам сімей загиблих та особам з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи з числа учасників Революції Гідності.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі