Бюджетом Жовківського району на 2019 рік передбачено більше коштів на підтримку бджільництва

Коштів на екологію передбачено занадто мало.

У бюджет Жовківського району на 2019 рік заклали 600 тисяч гривень на підтримку сільського господарства. Також збільшили підтримку бджільництва, на що виділили 70 тисяч гривень.

Про це повідомляє Ігор Муравський еколог та депутат Жовківської районної ради.

«Адже за останні роки через використання гербіцидів постраждало дуже багато бджіл та цілих вуликів. Тому ми зробили підтримку бджільництва однією з основних галузей, яку фінансуватимемо цього року», – пояснює Ігор Муравський.

Загалом депутат вважає, що коштів на екологію передбачено занадто мало. Проте, на його думку, проблема існує ще на державному рівні.

«Ще з початку 2018 року в нас мало би бути роздільне сортування сміття, високі штрафи, камери спостереження за процесом. Проте цього й досі немає. Важливі державні кошти, які ми змогли отримати – це гроші на рекультивацію земель біля костомельного заводу. Відбувся тендер на 18,5 мільйонів гривень, і це наша найбільша перемога в екологічному плані.

Проте цього року більше, ніж в 10 разів зріс екологічний податок по викидах, тому, сподіваюся, будуть додаткові надходження до районного бюджету», – додає Ігор Муравський.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі