Частину вулиці Стрийської планують відремонтувати

Вулицю Стрийську, на ділянці від вул. Героїв Майдану до вул. Академіка А. Сахарова, планують реконструювати. 

Вулицю Стрийську, на ділянці від вул. Героїв Майдану до вул. Академіка А. Сахарова, планують реконструювати.

Відповідне рішення було погоджено на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Згідно з рішенням виконкому буде укладений тристоронній договір з проектною організацією на розроблення проекту реконструкції вул. Стрийської  із залученням сторони договору – товариства з обмеженою відповідальністю “Львів Стандартбуд” як платника за роботи з розробки вказаної проектної документації.

Зазначається, що це буде з’їзд до їхнього будівництва, тому вони зобов’язуються взяти частину витрат з реконструкції на себе. Додамо, що компанія будує на вулиці Стрийській інноваційний парк, з комерційними об’єктами та об’єктами соціальної інфраструктури — дитячим садком, медичним центром, сервісними службами.

LvivTech.City на ділянці 4,7 га складатиметься з двох зон — офісної та житлової. Офісна зона складатиметься з трьох будівель, доступ до яких буде безпосередньо зі Стрийської. Площа офісних будівель складатиме понад 60 тис. кв. м разом з підземним паркінгом. Шість житлових будинків збудують пізніше, вони будуть розташовані за офісними будинками. Площа житлової забудови — понад 42 тис. кв. м разом з комерційними об’єктами та об’єктами соціальної інфраструктури.

За даними YouControl “Львів Стандартбуд” займається будівництвом будівель та існує вже понад 4 роки. Розмір статутного капіталу складає 500 тисяч гривень. Станом на початок грудня компанія має державний податковий борг в розмірі 310 гривень.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі