Через «Укрзалізницю» аграрії зазнають збитків

Аграрії просять Президента України та Прем'єра втрутитись в критичну ситуацію у залізничній логістиці.

Народні депутати звернулися до Президента України та прем’єр-міністра з проханням вирішити проблему з вантажних перевезень на українській залізниці.

У зверненні наголошується, що в «Укрзалізниці» глобально не вистачає рухомого складу для перевезення вантажів. Деякі перевезення промисловців і аграріїв просто «зависли». Про нестачу локомотивів для перевезення вантажів заявляли вже неодноразово.

Автори звернення акцентують, що ПАТ «Укрзалізниця» не враховуючи причини та не вирішуючи проблемних питань, своїм одностороннім рішенням, просто припиняє роботу залізничних станцій.

Так, на початку червня закрили 99 із 528 станцій з відвантаження зернових, що призводить до фінансових втрат як самого перевізника, так і приватних компаній.

У листі-зверненні до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана народні депутати та керівники профільних асоціацій закликають вжити необхідних заходів.

«Залізничний транспорт – одна з важливих базових галузей економіки України, яка забезпечує її внутрішні та зовнішні транспортно-економічні зв’язки. Діяльність залізничного транспорту як частини єдиної транспортної системи країни сприяє нормальному функціонування всіх галузей суспільного виробництва, соціальному і економічному розвитку та зміцненню обороноздатності держави, міжнародному співробітництву України. Підприємства залізничного транспорту повинні розвивати сферу транспортного обслуговування народного господарства», – зазначається у листі.

Автори звернення просять, щоб не пізніше 1 жовтня 2018 року провели нараду щодо фінансово-економічних показників та результатів роботи ПАТ «Укрзалізниця» у період з 01.09.2017 по 01.09.2018 р., а також обговорили питання стосовно удосконалення діяльності товариства у сфері залізничних вантажних перевезень. Крім цього, вони запропонували створити при Кабінеті Міністрів України постійно діючої робочої групи з питань діяльності залізничного транспорту.

категорії
Всі новиниЕкономікаНовини

Публікації по темі