Чиновника ДФС підозрюють у співпраці з терористами ДНР

Чиновника ДФС підозрюють у співпраці з терористами ДНР

Співробітнику Головного управління Державної фіскальної служби оголосили підозру, за фактом сприяння діяльності терористичної організації «ДНР», а також розголошення відомостей, що становлять державну таємницю.

Зокрема, як повідомляє Офіс Генерального прокурора, підполковник податкової міліції, залучивши свою дружину – громадянку України, яка проживає на непідконтрольній Україні території та працює в структурі так званого Міністерства доходів і зборів «ДНР», контактував з учасниками незаконних військових формувань «ДНР» та виконував їх завдання розвідувального характеру. Зокрема, правоохоронець через електронні поштові скриньки передавав зібрані відомості про особовий склад органів державної безпеки та розвідувальних органів України, їх податкову звітність, вибірку з митної бази стосовно зовнішньоекономічних операцій держпідприємств оборонного замовлення щодо сум контрактів, переліку експортованих товарів та кінцевих отримувачів, а також іншу інформацію, яка містить відомості, що становлять державну таємницю.

Його було затримано в порядку ст. 208 КПК України після підтвердження факту розголошення держтаємниці. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Також проведено обшуки за місцем роботи та проживання затриманого та інших осіб, які могли сприяти працівнику правоохоронного органу в його «діяльності».

Заходи з викриття проводилися слідчими ДБР за оперативного супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та Головного управління власної безпеки ДФС України.

категорії
Економіка

Публікації по темі