Цього року в Україні введено понад 2600 МВт нових потужностей з відновлюваної енергії

Держенергоефективності та Німецьке енергетичне агентство розглянули можливості посилення співпраці у «чистій» енергетиці.

Держенергоефективності та Німецьке енергетичне агентство розглянули можливості посилення співпраці у «чистій» енергетиці.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із експертами Німецького енергетичного агентства (DENA) та німецького проекту «DENA System Transformation of Ukraine» обговорив особливості розвитку «чистої» енергетики у Німеччині та Україні, а також шляхи балансування енергосистеми.

Зокрема, експерти проекту, запровадженого Федеральним міністерством економічних відносин та енергетики Німеччини, готові ділитися досвідом щодо оптимізованої інтеграції відновлюваних джерел енергії в енергосистему.

Як відомо, у Німеччині  ще у 2017 р. близько 34% електроенергії вироблялося саме із відновлюваних джерел.

«При цьому, в Україні лише за 9 місяців 2019 р. введено понад 2600 МВт нових потужностей з відновлюваної енергії, що в 3 рази більше, ніж за весь 2018 рік (848 МВт). Такі швидкі темпи впровадження нових об’єктів потребують балансування шляхом застосування ефективних сучасних рішень у цій сфері», – повідомив Сергій Савчук.

Обговоривши зазначені питання, сторони домовилися опрацювати можливість зміцнити співпрацю Держенергоефективності та DENA у рамках оновленого Меморандуму про партнерство.

Особливу увагу планується приділити безпеці енергопостачання та оптимізована інтеграція об’єктів відновлюваної енергетики до енергосистеми та механізмам стимулювання використання електроакумулюючих систем.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини