Цьогоріч ДФРР профінансував понад 100 проектів у сфері медицини та соцзахисту

Проекти коштують 1,3 млрд грн.

Мінрегіон схвалив фінансування 109 проектів будівництва та ремонту об’єктів у сфері охорони здоров’я та соцзахисту. У Держфонд регіонального розвитку виділив на них 1,3 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Про це повідомив

«Ще понад 100 нових проектів у сфері медицини та соцзахисту буде профінансовано у цьому році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку — ДФРР. Це будівництво, реконструкція, капремонт та закупівля необхідного обладнання в лікарні, клініки та поліклініки, перинатальні та рекреаційні центри, амбулаторії та інші медзаклади, а також ремонт і реконструкція дитячих будинків та інших об’єктів», — зазначив заступник Міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Як повідомляє Мінрегіон, за рахунок субвенції з держбюджету на сільську медицину в Україні триває активне будівництво сільських медичних амбулаторій. “Наразі вже майже 100 амбулаторій побудовано у різних селах і селищах по всій території України. Всього наразі затверджено фінансування будівництва 561 такого об’єкту. І ми плануємо збільшувати цю цифру в подальшому”, — наголосив пан Парцхаладзе.

Додамо, на Львівщині 42% закладів спеціалізованої допомоги не підписали договір з Національною службою здоров’я. Якщо вони не встигнуть зробити це до 2020р, то не отримають держфінансування і утримуватимуться з інших джерел, наприклад, за кошти місцевих бюджетів.

Нагадаємо, до 1 січня 2020 року всі медичні заклади повинні реорганізуватись у комунальні некомерційні підприємства і перейти на оплату за договорами з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

Наразі у Львівській області реорганізували лише 68% лікарень.

категорії
Економіка

Публікації по темі