ДАБК оштрафувала львівський «Ірокс» на 1,6 млн гривень

ДАБК оштрафувала львівський «Ірокс» на 1,6 млн гривень

ПрАТ «Ірокс» та ТОВ «Персенківка» що будують багатоквартирний житловий будинок без жодних на це дозвільних документів на вул. Тернопільській, 42, оштрафували на 1,6 млн грн.

Зокрема, департамент містобудування застерігає львів’ян не купувати житла в самобуді.

У міській інспекції Держархбудконтролю (ДАБК) наголошують: забудовнику дозвіл на виконання будівельних робіт анулювали ще 2016 року. Відтоді нічого не змінилося.

«Рішень суду, які б говорили про зворотнє, немає. Отже, компанія «Ірокс» відновила будівельні роботи самочинно, без жодних дозволів.

16 квітня Інспекція ДАБК у Львові завершила перевірку на об’єкті будівництва на Тернопільській, 42. Інспектори зафіксували: будівельні роботи тривають, на будові майже 300 працівників, а документи, звичайно, в забудовника не з’явилися. А тому, з огляду на зафіксовані порушення, було визначено суму штрафу – 1,6 млн грн (штрафи на дві юридичні особи – ПрАТ «Ірокс» та ТзОВ «Персенківка» – по 839 900 грн). Усі будівельні роботи повинні бути зупинені, на усунення решти порушень в забудовника є два місяці.

міська рада не перший рік судиться із цим забудовником. Зрештою, судова тяганина з «Іроксом» була щодо не одного їхнього будівництва у Львові. Та й не тільки у нашому, а й у інших містах», – інформують у департаменті містобудування.

категорії
Економіка

Публікації по темі