Дайджест 10 жовтня: зміни до інвестпрограм та скорочення територіальних управлінь юстиції

Головні новини 10-го жовтня.

Уряд вніс зміни до переліку інвестпрограм, що реалізуються за рахунок ДФРР у 2019 році. Відповідне розпорядження було схвалено сьогодні на засіданні Уряду. Загалом цим розпорядженням обсяг фінансування буде зменшено на суму понад 224 млн грн. Розпорядженнями Кабінетом Міністрів України від 15.05.2019 №351 та від 05.07.2019 №492 було затверджено перелік з 707 проектів на суму 6,9 млрд грн.

Реставрація сцени в театрі Заньковецької за майже 11 мільйонів. Проведуть капітальний ремонт верхнього механічного обладнання сцени НАУД театру ім. М. Заньковецької. Згідно з технічним завданням, планують зробити монтаж верхнього та нижнього сценічних підйомів та електричної антрактно-розсувної завіси. Опісля налагодять схему дистанційного керування лебідкою та випробують електричні щити.

Інфраструктура України готова до транспортування газу в ЄС. Міністр Олексій Оржель у виступі на 5-му  Українському газовому форумі зазначив про спільну роботу згідно із дорожньою картою реформ в енергетичному секторі, зокрема щодо анбандлінгу НАК «Нафтогаз України». Також він підтвердив, що інфраструктура України повністю готова до  виконання завдань із транспортування газу до ЄС.

У Раді пропонують звільнити від оподаткування зарплату молоді до 27 років. Нардеп від “Слуги народу” Олексій Кучер зареєстрував у Верховній Раді законопроект №2250, яким пропонує звільнити роботодавців від сплати єдиного соцвнеску за працівників, які не досягли 27-річного віку.

Кількість територіальних управлінь юстиції скоротили. Кабмін схвалив постанову «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції», якою кількість головних територіальних управлінь юстиції скорочується з 27-ми до 8-ми.

категорії
Економіка

Публікації по темі