Дайджест 11 вересня: сервіс, що контролює прозорість бізнесу та сповільнення інфляції в Україні

Головні новини 11-го вересня.
https://landlord.ua/news/bilshe-polovini-agrariyiv-vikoristovuyut-bankivski-krediti-dlya-pokrittya-operatsiynih-vitrat/

Рада підтримала проєкт закону про приватизацію. Верховна Рада ухвалила зміни до закону про приватизацію, усунувши у ньому неточність, яка суперечила Конституції України. За цей закон проголосували 313 депутатів.

Для контролю прозорості перевірок бізнесу в Україні запустили сервіс. Проект, розроблений Офісом ефективного регулювання спільно з Державною регуляторною службою України, носить назву Прозорі перевірки. Модуль доступний на Інспекційному порталі, до роботи якого долучилися вже 27 інспекційних органів з-поміж 33 наявних.

Інфляція у серпні сповільнилась до 8,8%,- НБУ. «У серпні 2019 року споживча інфляція в річному вимірі сповільнилася до 8,8% (9,1% — у липні). У місячному вимірі ціни знизилися на 0,3%», — йдеться в повідомленні.

Рада Нацбанку затвердила принципи грошово-кредитної політики. Рада Національного банку затвердила основні засади грошово-кредитної політики на 2020 рік і середньострокову перспективу. Метою грошово-монетарної політики залишається підтримка інфляції в середньостроковій перспективі на рівні 5%.

Через падіння запасів нафти в США, зростають світові ціни. У середу, 11 вересня, ціни на нафту відновили зростання після оприлюднення даних про падіння запасів «чорного золота» в США. «Ціни на нафту зростають в середу на тлі публікації галузевого звіту, згідно з яким запаси нафти в США минулого тижня впали більш ніж в два рази в порівнянні з прогнозами аналітиків, опитаних Рейтер», – йдеться в повідомленні.

категорії
Економіка

Публікації по темі

Новини