Дайджест 12 лютого: Боргове агенство та проект електронної акцизної марки

Головні новини 12-го лютого.

Про Боргове агентство. На засіданні Уряду 12 лютого 2020 року було прийнято постанову про створення агентства як центрального органу виконавчої влади та затверджено Положення про Агентство з управління державним боргом України.

Про проект електронної акцизної марки. Кабінет Міністрів затвердив зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, розроблені Міністерством фінансів спільно з Мінцифрою, ДПС, командою «ДІЯ» та ДУ ВПФ. Нова система передбачає низку особливостей, які запроваджуватимуться поетапно.

Про рейтинг прозорості міст. Сьогодні стали відомі результати дослідження муніципальної прозорості 100 найбільших міст України-2019. Вперше в історії #Рейтингупрозоростіміст лідерами стали одразу два міста — Дрогобич та Покров, які отримали по 79,1 бала. Крім них до першої п’ятірки потрапили Тернопіль (76,0), Маріуполь (74,6) і Вінниця (74,2).

Кошти на цифрову трансформацію. Підписано важливу для України угоду з ЄС. Мінцифра отримує 25 млн. євро міжнародної технічної допомоги на підтримку проєктів цифрової трансформації.

Уряд виділив кошти на освітній простір. Кабінет Міністрів України надав субвенцію у 3,5 млрд грн для реалізації програми «Спроможна школа для кращих результатів», яка має на меті розвиток опорних та великих шкіл.

категорії
Економіка

Публікації по темі