Дайджест 13 грудня: е-кабінет забудовника та підвищення пенсій

Головні новини 13-го грудня.

Презентували електронний кабінет забудовника. Сьогодні, 13 грудня, у Києві презентували електронний кабінет забудовника, який почне працювати з 24 грудня. Про це розповіли на презентації послуги. Так, з 24 грудня е-кабінет забудовника працюватиме, однак лише до тих об’єктів, які відносяться до класу наслідків СС1, що становить понад 80% ринку.

Президент пропонує надати в бюджет-2020 додаткові кошти на розвиток підприємництва.Президент запропонував ВР внести зміни до держбюджету на 2020 рік і створити Фонд розвитку підприємництва на 2 млрд грн. Зробити це Зеленський пропонує за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО).

Зеленський анонсував значне підвищення пенсій. Президент Володимир Зеленський анонсував значне підвищення пенсій людям старше 80 років у 2020 році.

Бюджет на охорону здоров’я збільшили на 13%. Так, у квітні 2020 року в Україні вперше запрацює Програма медичних гарантій (ПМГ). На неї виділено майже 64% коштів, передбачених на наступний рік.

Коли чекати транш МВФ. – Нацбанк. Міжнародний валютний фонд підпише меморандум про нову програму співпраці з Україною, наімовірніше, в першому кварталі 2020 року.

категорії
Економіка

Публікації по темі