Дайджест 13 лютого: Зниження ціни на газ та електроенергію та е-квитанції

Головні новини 13-го лютого.

В Україні планується зниження ціни на газ і теплоенергію. “Тепло у нас залежить від газу. Є пряма залежність, скільки коштує газ – і ціна на тепло. Перш за все, це будинки і квартири, які опалюються газом. У нас прогнозується зниження ціни на газ у лютому. Отже опалення також коштуватиме дешевше”, – повідомив Тарасюк.

Автовиробництво в Україні продовжує падати. У січні 2020 року виробництво автотранспорту в Україні скоротилося в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року на 5% – до 849 одиниць.

Кабмін підключив основні держоргани до сервісу перевірки е-квитанцій. Кабінет міністрів приєднав всі основні державні органи до сервісу перевірки квитанцій в електронній формі. Тепер українцям не потрібно надавати паперові квитанції про оплату держпослуг.

“Тарифна комісія” пояснила, навіщо розділили платіжки. Плату на обслуговування мереж виокремили з платіжки на газ, а також розділили на рівномірні платежі протягом 12 місяців, щоб знизити навантаження на споживача.

У НБУ пояснили, чому банки поки не можуть здешевити іпотеку. У Нацбанку очікують, що ставки за іпотечними кредитами у 2020 році впадуть до 15% річних. Напередодні президент Володимир Зеленський анонсував зниження ставки до 10% вже у вересні.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі