Дайджест 13 серпня: Візи до США по-новому та збільшення імпорту бензину з Литви

Головні новини 13 серпня.

США посилять правила отримання віз. Білий дім оприлюднив розпорядження, яке посилить правила видачі віз на тимчасове або постійне проживання в США іноземним громадянам.

Фінкомпаніям заборонили нараховувати відсотки на кредити військовим. Штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом військослужбовцям не будуть нараховуватись.

Україна збільшила імпорт бензину з Литви. Обсяг імпорту бензину в Україну в липні зріс на 4,5%, до 110 000 тонн, порівняно з липнем 2018 року.

НБУ врегулює порядок відкриття і закриття банківських рахунків. Національний банк розробив проект постанови, яка повинна врегулювати порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків згідно з вимогами Кодексу за процедурами банкрутства.

Внески до статутних капіталів 2 КП збільшились на 13 млн грн. З бюджету розвитку Львова буде перераховано майже 18 мільйонів гривень управлінням міста.

категорії
Економіка

Публікації по темі