Дайджест 16 січня: Масштабні ремонти українських доріг та нове бачення фінсектору до 2025 року

Головні новини 16-го січня.

Затвердили перелік доріг, які цьогоріч ремонтуватимуть. Кабмін затвердив перелік доріг, які будуть будувати і ремонтувати в 2020 році. Загальний обсяг фінансування таких робіт повинен скласти 31,53 мільярдів гривень.

У Нафтогазі розповіли, коли сплатять податки з виплаченого Газпромом боргу. У Нафтогазі заявили, що податки з $2,9 мільярди, які компанія отримала від російського Газпрому за результатами Стокгольмського арбітражу, будуть виплачені в першому кварталі 2020 року.

Доопрацьований законопроєкт про гральний бізнес схвалили в першому читанні. Рада проголосувала у повторному першому читанні за доопрацьований фінансовим комітетом законопроект №2285-д про легалізацію та державне регулювання азартних ігор. За відповідний законопроект проголосували 260 народних депутатів, 108 виступили проти. На попередньому голосуванні 19 грудня парламент не зміг зібрати достатньо голосів.

Нацбанк презентував нове бачення фінансового сектору України до 2025 року. Стратегія 2025 враховує теперішні та майбутні потреби представників усіх груп екосистеми як споживачів фінансових послуг, так і ключових гравців, що беруть участь у створенні цих послуг, а також сприяє реалізації місії фінансового сектору України.

Мінцифри з початку року заощадило 1,4 млрд бюджету. «За 4 місяці роботи нашого міністерства з нуля, за підтримки профільних міністрів, ми заощадили бюджету України щонайменше 1,38 мільярда гривень».

категорії
Економіка

Публікації по темі