Дайджест 17 лютого: Дешева іпотека та зниження ставки для малого бізнесу

Головні новини 17-го лютого.

У Кабміні працюватимуть над дешевою іпотекою.  В уряді працюватимуть над тим, щоб зробити іпотеку доступнішою для українців.

Милованов розповів, чому наприкінці року сповільнилась економіка. У четвертому кварталі 2019 року економіка сповільнилася через тенденції на зовнішніх ринках, теплу погоду та проблеми з логістикою.

Приватбанк знизив ставки за всіма програмами фінансування бізнесу. Приватбанк оголосив про зниження процентних ставок за всіма програмами фінансування підприємців та малого бізнесу. З 14 лютого базові кредитні ставки для підприємців знижені на 2-3% річних.

Нафтогаз уточнив розмір збитків через привласнення Росією активів з Криму. Група «Нафтогаз» у межах арбітражного провадження у третейському суді в Гаазі подала уточнену оцінку компенсації збитків за експропрійовані Росією активи в Криму.

Показали різницю в платіжках за тепло за минулий і поточний рік. «У січні ще не всі отримали платіжки, але теж є зниження. Важливо порівнювати місяць до місяця – січень із січнем і в підсумку люди за зиму заплатять менше і за тепло, і за газ, ніж торік», – зазначив Олексій Гончарук.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі