Дайджест 17 січня: Відставка Прем’єра та зростання вітчизняної економіки

Головні новини 17-го січня.

Річне зростання економіки буде близьким до прогнозу Нацбанку. Зростання економіки України за 2019 рік в цілому буде близьким до прогнозного показника Національного банку України на рівні 3,5%. Про це заявив заступник голови НБУ Дмитро Сологуб в ході брифінгу.

Кабмін змінив умови відбору банків для видачі пенсій та зарплат. З 10 січня змінено порядок відбору уповноважених банків на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Прем’єр-міністр України подав у відставку. Прем’єр-міністр України, Олексій Гончарук, оголосив про подання у відставку, при цьому остаточне рішення за Президентом. Олексій Гончарук обійняв посаду Прем’єр-міністра України 29 серпня 2019 року.

Посадові оклади пропонують відв’язати від розміру прожиткового мінімуму. Уряд пропонує внести зміни до деяких законодавчих актів щодо створення передумов для підвищення прожиткового мінімуму. Відповідний законопроєкт №2720 зареєстрований на сайті ВРУ.

Зростання світового ВВП сповільнилось до 12-річного мінімуму. Зростання світового валового продукту у 2019 році знизилося до рекордного за останні 10 років рівня. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на щорічну доповідь департаменту ООН з економічних і соціальних питань і Конференції ООН з торгівлі та розвитку.

категорії
Економіка

Публікації по темі