Дайджест 17 вересня: впровадження єдиного рахунку та 450 млн кубів газу на наступний рік

Головні новини 17-го вересня.

Лагард очолить європейський центробанк. Європейський парламент проголосував за рекомендацію про призначення на пост майбутнього голови Європейського центрального банку француженки Крістін Лагард. На підтримку Лагард було подано 394 голоси. Проти проголосували 206 депутатів. 49 утрималися.

Норматив достатності регулятивного капіталу банків підвищився. Норматив достатності регулятивного капіталу банків у серпні підвищився на 0,58 процентних пункта з 17,42% до 18,00%.

“Нафтогаз” вже законтрактував 450 млн кубів газу на наступний рік. НАК «Нафтогаз України» підписав угоду з великим міжнародним трейдером на гарантовані фізичні поставки близько 450 млн куб. м газу в I кварталі 2020 року.

ДПС: в Україні змінюються номери рахунків для сплати податків та зборів. «З 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити рахунків для сплати податків та зборів у зв’язку з їх відкриттям у відповідності з вимогами стандарту IBAN», – йдеться в повідомленні відомства.

Українці зможуть ввозити авто без податку. Верховна Рада пропонує скасувати акциз на ввезення транспортних засобів на територію України. Проект закону вказує, що акциз на транспорт порушує податкову політику.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі