Дайджест 18 листопада: про фінансування медицини та об’єкти, що не приватизовуються

Головні новини 18-го листопада.

Про фінансування медицини. У рамках продовження процесів трансформації фінансування системи охорони здоров’я у 2020 році фінансування галузі зросло на 13%. На структурну реформу фінансування системи охорони здоров’я у Держбюджеті-2020 закладено 72 млрд грн. Ці кошти підуть на реалізацію Програми медичних гарантій.

Про дефіцит торгівлі товарами України. Негативне сальдо зовнішньої торгівлі товарами за 9 місяців цього року становило майже 7,1 мільярда доларів, що на 549,9 мільйона доларів більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Про об’єкти, що не приватизовуються. Перелік майна до приватизації буде складатися за чіткими критеріями, певна частина підприємств залишиться у держвласності.

Про виплату зарплати працівникам ТЕЦ в Новояворівську та Новому Роздолі. Вранці новий управитель Новороздільської ТЕЦ зустрівся з рештою працівників, які звільнились через невиплату заробітної плати попереднім управителем.

Про колишніх ФОПів в Уряді. Теперішній уряд можна назвати «урядом ФОПів». Із 20 членів Кабінету міністрів 10 раніше були підприємцями.

категорії
ЕкономікаПолітика

Публікації по темі