Дайджест 19 вересня: Рада не збирається “знищувати” ФОПів і законопроєкт щодо спрощення фінреструктуризації

Головні новини 19-го вересня.

Уряд затвердив нову модель анбандлінгу Нафтогазу. Кабінет міністрів України на засіданні в середу ухвалив нову постанову про анбандлінг НАК «Нафтогаз України», що дозволяє завершити виділення незалежного оператора ГТС в січні 2020 року.

Рада не збирається “знищувати” ФОПів. Верховна Рада планує фіскалізувати декілька галузей, які несуть найбільший ризик ухиляння від податків. Про це написав голова комітету ВРади з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Рада ухвалила законопроєкт щодо спрощення фінреструктуризації. Ухвалений законопроект усуває недоліки діючого законодавства та вносить зміни до законів «Про фінансову реструктуризацію», «Про іпотеку», «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень» та «Про захист економічної конкуренції».

Землю зможуть купити лише громадяни України та українські компанії,- Гончарук. Він також анонсував створення Програми підтримки дешевих кредитів на купівлю земельної ділянки, обладнання чи техніки. Програма запрацює вже з 2020 року.

НБУ починає вилучення з обігу ще однієї монети. Національний банк з 1 жовтня 2019 року почне поступове вилучення з обігу монети номіналом 25 копійок. Громадяни зможуть безкоштовно обміняти ці монети на монети та банкноти інших номіналів протягом наступних трьох років.

категорії
Економіка

Публікації по темі