Дайджест 24 березня: Зниження ціни на газ для населення та фінансова допомога у боротьбі з коронавірусом

Головні новини 24-го березня.

ЄІБ надасть Україні 40 мільйонів євро на боротьбу з коронавірусом. Європейський інвестиційний банк може позичити Україні 40 млн євро на придбання необхідного медичного обладнання для подолання COVID-19.

В Україні запустили портал для підтримки бізнесу в період карантину. Мінекономіки запустило портал для підтримки підприємців, діяльність яких постраждала через запровадження карантину. Наразі портал доступний за посиланням.

На час карантину ЦНАПи надаватимуть ряд важливих послуг онлайн. Мінцифра підготувала перелік адміністративних послуг, які можна отримати у ЦНАП за невідкладних обставинах під час карантину.

МБРР виділить Україні кредит 550 млн доларів.  Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР) із групи Світового банку може виділити Україні $500 млн кредитних коштів на підтримку держбюджету в умовах карантину.

Уряд створює Стабілізаційний фонд на 200 млрд грн. «Ми створюємо стабілізаційний фонд держави, його розмір буде близько 200 млрд гривень. Цього буде достатньо, щоб забезпечити пенсіонерів, забезпечити тих, хто сьогодні буде потребувати допомоги через втрати роботи», — сказав Шмигаль.

Оптову ціну для населення знижено на 14%. У березні оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК «Нафтогаз України» постачає газ в рамках спеціальних обов’язків (ПСО), становитиме 3,4 грн за кубометр.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі