Дайджест 24 грудня: Платформа “Є-контакт” та зниження ціни на бензин і газ

Головні новини 24-го грудня.

В Україні затвердили платформу “Є-контракт”. Платформа надає інтерфейси для створення, узгодження, підписання, оброблення, передачі, оприлюднення електронних договорів та звітування про їх виконання. Також Є-Контракт може використовуватися як незалежний сервіс створення та підписання договорів без прив’язки до тендерної процедури.

АЗС знизили ціни на бензин після зустрічі з Зеленським. Мережеві оператори 24 грудня знизили ціни на бензини і дизельне паливо на 0,5-1 грн за літр.

ЛОР ухвалила стратегію розвитку Львівської області до 2027 року. Львівська обласна рада сьогодні, 24 грудня, ухвалила Стратегію розвитку Львівської області на період з 2021 р. до 2027 р. та План заходів з її реалізації у 2021 – 2023 роках.

У НБУ розповіли, коли і скільки Україна має виплатити за зовнішнім боргом у 2020 році. Пікові виплати за зовнішнім боргом у 2020 році припадають на перший і третій квартали 2020 року.

Суми в платіжках за тепло знизяться на 30%. Кабмін доручив скорегувати «платіжки» за теплову енергію згідно з ринковою ціною на газ.

категорії
Економіка

Публікації по темі