Дайджест 25 березня: продовження карантину та зростання акцій світових фондових бірж

Головні новини 25-го березня.

Про надзвичайну ситуацію та продовження карантину. Так, по всій території Україні вводять режим надзвичайної ситуації. Окрім цього, дія карантину продовжується до 24 квітня. Тим часом в Україні продовжує зростати безробіття.

Нові кадрові призначення Уряду. Уряд вирішив призначити тимчасовою міністеркою освіти та науки України Любомиру Мандзій. А новим заступником Міністра фінансів стала Світлана Воробей.

Українці почали скуповувати авто. Тут зіграли свою роль коливання гривні, маркетингові акції у операторів і загальний ажіотаж, і чутки про майбутній дефіцит автомобілів.

Скільки державі коштуватимуть податкові спрощення. Ухвалений Верховною Радою закон про запровадження податкових та інших спрощень для бізнесу у зв’язку із запровадженням карантину та економічною кризою, коштуватиме бюджету близько 10 мільярдів гривень.

Про акції бірж та ціни на золото. Акції світових фондових бірж зростають. За даними попереднього торгового дня, сьогодні, 25 березня, Європейські, Азійські та Американські індекси зросли на 1-9%. Тоді як ралі на ринку дорогоцінних металів триває, денне зростання цін на золото 24 березня знову побило рекорди.

УЗ призупиняє великі інвестиційні проекти. АТ “Укрзалізниця” перенесе на місяць запуск процедури пошуку постачальника 205 електровозів.  Через пандемії коронавірусу відкладається початок реалізації кількох інвестиційних проектів “Укрзалізниці”, які планувалося виконати за кошти міжнародних фінансових установ.

категорії
ЕкономікаНовини

Публікації по темі