Дайджест 25 листопада: Приватбанк очолюватиме фіндиректор і збільшення пенсій

Головні новини 25-го листопада.

Мінцифри визначило “больові точки” малого бізнесу. Високе податкове навантаження та відсутність доступних кредитів у банках залишаються найбільшою перепоною для розвитку бізнесу.

Стало відомо, коли українці зможуть скористатися е-правами. В Україні тестується додаток для цифрових водійських прав. Автомобілісти зможуть повноцінно ним користуватися вже напередодні Нового року. Його презентують на «100 днів роботи уряду» в середині грудня.

Правління Приватбанку тимчасово очолить фіндиректор. Правління Приватбанку тимчасово очолить фінансовий директор Анна Самаріна в зв’язку з тим, що глава правління Петро Крумханзл знаходиться на лікарняному після занять в спортзалі.

Пенсійний фонд перерахує пенсії. Що зміниться. З 1 грудня Пенсійний Фонд підвищить мінімальну пенсію на 74 гривні до 1638 гривень. Такі цифри закладені в бюджеті на 2019 рік.

За 8 років розмір виплат одиноким матерям збільшився втричі.  За 8 років розмір матеріальної допомоги на дітей одиноким матерям збільшився на 4 мільйони. Про це інформує Мінсоцполітики у відповідь на запит редакії ІА Vezha.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі