Дайджест 25 лютого: Соцстрах виплатить 1,9 млрд та облікування газу не кубометрами, а кіловатами

Головні новини 25-го лютого.

Через “тютюнову правку” бюджет недоотримав 3 мільярди.  Поправка до законопроєкту №1049 щодо регулювання націнки для оптових і роздрібних структур, які продають цигарки, спричинила обурення виробників тютюнової галузі і призвела до недоотримання бюджетом близько 3 млрд грн акцизного податку.

Нафтогаз визначив ціну газу для населення у лютому. У лютому 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення складе 3,95 тисячі гривень за тисячу кубометрів без урахування ПДВ, націнки газозбуту й витрат на транспортування.

Соцстрах направив майже 1,9 млрд гривень на соцвиплати у січні. Фонд соціального страхування України направив на фінансування страхових виплат, матеріального забезпечення та медико-соціальних послуг за січень понад 1,9 млрд гривень.

В Україні пропонують перенести облік газу з кубометрів у кіловати.  Як би українці не економили газ, рахунки за нього не стануть меншими, поки лічильник враховує тільки обсяг палива, а не його якість. Тому в Україні пропонують перевести облік газу з кубометрів у кіловати.

На Пенсій фонд очікує міжнародний аудит. Кабінет міністрів планує провести міжнародний аудит Пенсійного фонду, щоб розібратися з витратами відомства.

На Голосківському кладовищі таки збудують крематорій. На самому цвинтарі виділять 2 гектари площі під будівництво, а у бюджеті розвитку Львова передбачається понад 3 млн на реалізацію проєкту.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі