Дайджест 26 березня: Податок на доходи від депозитів не скасовують та зміни до держбюджету

Головні новини 26-го березня.

Ціни на найбільших АЗС знизилися. Роздрібні ціни на бензин 26 березня різко знизилися у порівнянні з попереднім днем.

Чому ціни на “споживчий кошик” стрімко зростають. Першопричина зростання цін в Україні – це постачальники продуктів підвищеного попиту, пояснює член наглядової Ради НБУ Віталій Шапран.

Кабмін схвалив зміни до держбюджету. Кабмін пропонує зменшити доходи держбюджету на 115 млрд грн та збільшити видатки на 96 млрд грн. «Відповідно, дефіцит держбюджету збільшиться на 202 млрд грн, або майже в 4 рази», — відзначає нардеп Олексій Гончаренко.

Страхові компанії не покриватимуть витрат клієнтам, що захворіли на коронавірус.  Розраховувати на отримання страхових виплат при захворюванні на коронавірус українці, які підписали договори медичного страхування зі страховими компаніями, починаючи із 11 березня 2020 року не можуть через надання ВООЗ Covid-19 статусу пандемії.

Податок на доходи від депозитів цьогоріч не скасують. «Ці доходи закладені в держбюджеті на 2020 рік, тому зробити це сьогодні неможливо. Особливо враховуючи той факт, що навантаження на державний бюджет через необхідність знайти кошти на боротьбу з коронавірусом тільки зросло», – зазначила Рожкова.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі