Дайджест 26 лютого: детінізація ринку праці та соціальні стипендії

Головні новини 26-го лютого.

Про детінізацію ринку праці. Протягом січня 2020 року Державна податкова служба провела 501 перевірку суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам. У результаті органи ДПС виявили 262 випадки, або 52 % від загальної кількості, порушень податкового законодавства.

Про соціальні стипендії. Уряд на черговому засіданні 26 лютого 2020 року прийняв рішення щодо запровадження виплати соціальних стипендій студентам закладів фахової передвищої освіти та студентам з-поміж дітей, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення.

Програма “Велике будівництво”. На сьогоднішньому засіданні Уряду ми затвердили перелік програм та проєктів, які фінансуватимуться коштом державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Це 402 проекти, з них 206 — об’єкти програми «Велике будівництво».

Коментар НБУ щодо зміцнення гривні. Зміцнення національної валюти мало як позитивний, так і негативний вплив на економіку України. Про плючи та мінуси такого зміцнення розповіли в Нацбанку.

Соціальні гарантії для людей з інвалідністю посилюють. Уряд схвалив зміни до Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”. За словами очільниці Мінсоцполітики, це рішення сприятиме подальшій інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство та підвищенню доступності до інфраструктурних об’єктів.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі