Дайджест 29 листопада: Чи підпишуть договір про транзит з РФ, на скільки збільшиться зарплата наступного року

Головні новини 29-го листопада.

Міністри енергетики України та РФ обговорили договір щодо транзиту. Міністри енергетики України і Росії Олексій Оржель і Олександр Новак під час зустрічі у Відні обговорили підготовку до підписання договору про транзит газу.

В Раді пропонують виплачувати пенсії мешканцям окупованих територій. 26 листопада зареєстрували законопроект №2083-д “Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію”, який передбачає виплату пенсій мешканцям ОРДЛО та АР Крим.

Нацбанк перевірятиме платіжні системи дистанційно. У Нацбанку змінили підхід до перевірок платіжних систем та їх учасників. Відповідно до нових положень такі перевірки будуть безвиїзними, проводитимуть їх переважно дистанційно.

Українські перевізники додатково отримають 5 тис польських дозволів. Міністр інфраструктури Владислав Криклій зустрівся із Міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком 28 листопада 2019 року у місті Львів.  Зустріч міністрів стала продовженням діалогу, який розпочався наприкінці жовтня. Головним питанням зустрічі стало питання визначення квоти дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень з Республікою Польща для українських перевізників.

На скільки зростуть зарплати у 2020 році. Держава планує забезпечити 40% приріст ВВП в найближчі 5 років. Але піклуватися про зростання зарплат громадян не планують ані чиновники, ні роботодавці.

категорії
Економіка

Публікації по темі