Дайджест 3 грудня: Новий очільник Держгеокадастру та грошові перекази через Viber

Головні новини 3-го грудня.
https://narodna-pravda.te.ua/2018/06/12/bilshe-58-miljoniv-gryven-vydilyla-derzhava-na-sotsialni-obyekty-ternopilskoyi-oblasti/

Олексій Гончарук представив нового очільника Держгеокадастру. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Дениса Башлика. Раніше Денис Башлик очолював Департамент міжнародної співпраці та ринку земель в Держгеокадастрі. Є ініціатором успішних масштабних міжнародних проектів зі Світовим банком, USAID, Kartverket.

Бюджет у листопаді недоотримав майже  9% планових доходів. Держбюджет України за листопад 2019 року отримав 88,8 мільярда гривень доходів. Про це свідчать дані Держказначейства.

Банки зобов’яжуть розкрити повну інформацію про послуги на сайтах. Національний банк України ухвалив нові вимоги до розкриття банками інформації про послуги в рекламі та на вебсайтах, а також рекомендації щодо організації банками розгляду звернень споживачів. Банки будуть зобов’язані розкрити повну інформацію про послуги на сайтах через три місяці, а у рекламі – через шість.

1,5 мільярда прибутку від експорту зерна засіло в офшорах. Упродовж 2015-2017 років з України в офшорні зони вивели $1,5 мільярда прибутків від вітчизняного експорту пшениці і кукурудзи. Про це йдеться у міжнародному дослідженні, яке заслухали депутати Європейського парламенту, пише slidstvo.info.

В Україні запустили грошові перекази через Viber. Компанія Mastercard і Rakuten Viber в партнерстві з Neopay і Edenlab запустили в Україні сервіс грошових переказів Moneytou. Сервіс дозволяє переказувати кошти безпосередньо в додатку Viber. Україна стала другою країною у світі після Угорщини, де запущений такий сервіс.

 

 

категорії
Економіка

Публікації по темі