Дайджест 4 жовтня: Зниження інфляції на 5% та впровадження інновацйних держсервісів

Головні новини 4-го жовтня.

Незабаром упровадять інноваційні держсервіси.  У п’ятницю, 4 жовтня підписали Меморандум щодо стратегічної співпраці та впровадження інноваційних державних сервісів в Україні між Мінцифри та фінустановою.

У деяких містах початок опалювального сезону під загрозою. Підприємства житлово-комунального господарства України вже на завершальному етапі підготовки до опалювального сезону 2019/20, однак в деяких містах України через борги це питання під загрозою.

Україна та Білорусь домовились про імпорт на 100 млн доларів. На Форумі регіонів Білорусі та України в Житомирі підписано кілька десятків договорів більш ніж на $500 млн.

НБУ має намір знизити інфляцію на 5%. Нацбанк буде намагатись знизити інфляцію до 5% у монетарній політиці. Про це свідчить підписаний “Меморандум між Кабінетом Міністрів України та Національним банком України про взаємодію з метою досягнення стійкого економічного зростання та цінової стабільності”.

ВРУ ухвалила законопроєкт, який зробить прозорою оренду держмайна. 3 жовтня ВРУ був прийнятий законопроект про оренду державного та комунального майна, який дозволить зробити процедуру надання в оренду прозорою, загальнодоступною та безумовно, вигідною за рахунок вільної конкуренції.

 

категорії
Економіка

Публікації по темі