Дайджест 6 квітня: Зупинка світової економіки та нові правила перетину держкордону

Головні новини 6-го квітня.

Нерезиденти вивели з українських ОВДП майже 8 млрд. У період з 6 березня по 6 квітня іноземні інвестори зменшили свій портфель облігацій внутрішньої державної позики України на 7,95 мільярда гривень.

Держкордон України можна буде перетнути тільки автотранспортом.  З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску.

Держава співпрацюватиме з IT-компаніями. Міністерство цифрової трансформації, Державний центр зайнятості  та низка ІТ-асоціацій  запустили у Києві пілотний проєкт, що допоможе будь-кому оцінити свій потенціал як ІТ-фахівця, обрати та здобути відповідну спеціальність.

Великий бізнес поповнив бюджет на 83 млрд. Протягом січня-березня поточного року великими платниками податків сплачено до державного бюджету 83,1 млрд грн. Це складає 54,4% загального збору по Україні. Порівняно з відповідним періодом минулого року сума надходжень зросла на 1,9 млрд грн.

Глава МВФ заявила про зупинку світової економіки. Ситуація в світовій економіці гірше, ніж під час кризи 2008-2009 років, заявили МВФ. Через погіршення ситуації з вірусом фонд збільшить розмір екстреного фінансування в два рази, до  $100 млрд.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі