Дайджест 8 квітня: Фонд для боротьби з COVID-19 зменшать та, ймовірне, продовження карантину

Головні новини 8-го квітня.

Фонд для боротьби з коронавірусом зменшать на третину. У оновленому проєкті змін до бюджету на 2020 рік передбачено, що розмір фонду протидії коронавірусу скоротять на 30 мільярдів — до 66,3 мільярдів гривень.

Створено раду з питань економічного розвитку України.  Для напрацювання пропозицій та конкретних механізмів економічного зростання, забезпечення конкурентноспроможності українських виробників та підприємств, Уряд створив Раду з питань економічного розвитку України.

В Україні планують продовжити карантин. В Україні, найімовірніше, продовжать карантин до початку травня. Про це на засіданні Кабміну заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Міністри фінансів ЄС не домовились про спільну відповідь на кризу. Сьогодні вранці міністри фінансів ЄС призупинили перемовини щодо скоординованої відповіді на економічну кризу, викликану коронавірусом.

На пенсії пропонують закласти ще 20 млрд. Кабмін у законопроєкті про зміни до держбюджету-2020 запропонує парламенту збільшити видатки на пенсійне забезпечення із 172,6 мільярда гривень до 192,3 мільярда.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Економіка

Публікації по темі