Дайджест 8 листопада: 145 млрд на освіту та експорт тютюну, який має принести країні масштабні здобутки

Головні новини 8-го листопада.
https://glavcom.ua/news/prognoz-minekonomiki-na-tri-roki-zmenshennya-bezrobittya-ta-zrostannya-zarplat--517807.html

На освіту в 2020 році виділять 145 млрд. На освіту у Бюджеті-2020 планують закласти 145,1 млрд гривень, що на 16,4 млрд більше, ніж минулого року. Про це йдеться у проекті Бюджету-2020. Зокрема, хочуть скерувати більше коштів на програму “Нова українська школа” 1,4 млрд грн та розвиток навчально-практичних центрів профтехосвіти – 259 млн. Зазначимо, що у 2019 році на ці центри направили лише 50 млн.

НАЗК виявив новий список порушників у жовтні. На першому місці рейтингу, складеного прес-службою Національного агентства з питань запобігання корупції, обґрунтований висновок за результатами перевірки декларації, поданої народним депутатом України Русланом Демчаком.

Мінрегіон підготував методику розроблення схем теплопостачання населених пунктів. Міністерство розвитку громад та територій України підготувало Методику розроблення схем теплопостачання населених пунктів України, завдяки якій ми спробуємо планово захистити, там де потрібно, систему централізованого теплопостачання.

Зеленський зацікавлений у перспективі експорту тютюну. Президент Володимир Зеленський зустрівся з найбільшими виробниками тютюнових виробів в Україні і обговорив ситуацію на ринку.

Нафтогаз очікує рішення суду щодо боргу Газпрому. НАК «Нафтогаз України» планує стягнути в суді Нідерландів борг російського Газпрому на $3 млрд до кінця 2020 року.

категорії
Економіка

Публікації по темі