Дайджест 9 жовтня: рекордний прибуток ПриватБанку та інвестиції у навчально-практичні центри для профтехів

Головні новини 9-го жовтня.

ПриватБанк рекордно збільшив прибуток. Банк збільшив чистий прибуток за результатами роботи за 9 місяців 2019 року до 27,4 млрд грн. Варто зазначити, що такий прибуток є абсолютним рекордом для банку та всієї банківської системи України.

Уряд вніс зміни до 707 інвестпрограм та проектів на суму 6,9 млрд гривень. Уряд схвалив розпорядження, яким перерозподілив кошти для 707 інвестпрограм та проектів регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Таке рішення дозволить внести зміни до 25 проектів та зменшити фінансування на понад 224 млн грн за рахунок проектів, де є ризики неосвоєння коштів до кінця 2019 року.

НАЗК направило протокол до суду на Макарову. НАЗК направило до суду адмінпротоколи стосовно Міністра фінансів України Оксани Маркарової. За результатами повної перевірки декларації за 2017 рік, поданої Оксаною Маркаровою, на той час першим заступником Міністра фінансів України, Національне агентство встановило декларування недостовірних відомостей на суму понад 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

У 2020 році удвічі збільшать інвестиції у навчально-практичні центри для профтехів. На наступний рік уряд заклав у проєкт бюджету 100 млн грн на навчально-практичні центри у закладах профосвіти. Це вдвічі більше, ніж минулоріч, і до другого читання бюджету ця сума може зрости.

З п’ятниці у Львові призупинять подачу опалення до бюджетних установ. Це зроблять у зв’язку з потеплінням, ке обіцяють синоптики. Станом на сьогодні опалення подається до 246 установ гуманітарного блоку — школи, садочки, лікарні та поліклініки, заклади культури.

категорії
Економіка

Публікації по темі